Proč CreditOn

5 DŮVODŮ, PROČ PRÁVĚ CREDITON

Společnost CreditOn poskytuje rychlé a on-line půjčky nejen v České republice, ale i v řadě dalších zemích, kde vždy patří k předním poskytovatelům nebankovních úvěrů. Pokud přemýšlíte o krátkodobé půjčce poradíme vám, jak si vybrat tu pravou. Kde zaplatíte to, co vidíte na papíře, a nikdo Vás neoklame? Kde budete mít komfortní servis? Takže pokud se ptáte, proč právě půjčka od CreditOn, máme pro vás nejčastější otázky, které si klienti pokládají při výběru půjčky a jejím poskytovateli.

DŮVOD ČÍSLO 1: RYCHLOST VYŘÍZENÍ

O naši krátkodobou půjčku můžete zažádat rychle – on-line nebo po telefonu, z pohodlí vašeho domova. Nabízíme jak flexibilní volbu částky, a to s přesností na stokoruny, tak i možnost zvolit si splatnost půjčky, aby přesně odpovídala vašim potřebám. Peníze od nás můžete mít na svém účtě již do 15 minut od schválení žádosti!

DŮVOD ČÍSLO 2: MEZINÁRODNÍ ZÁZEMÍ A ZKUŠENOSTI

CreditOn kromě České republiky působí v Polsku, Lotyšsku, Gruzii, Dánsku a v dalších zemích i mimo Evropu. Všechny uvedené země se od sebe liší rozdílnými potřebami zákazníků, a proto na každém trhu přistupujeme ke klientům individuálně. Naši zaměstnanci jsou profesionálové, mají bohaté zkušenosti nejen z oboru a přesně a efektivně reagují na problémy spojené s půjčkami i s jejich splácením. Zákaznický servis je u nás vždy na vysoké úrovni.

DŮVOD ČÍSLO 3: FLEXIBILNÍ VÝŠE PŮJČKY

Jsme transparentní a flexibilní, a to platí i pro výši půjčky, kterou si tak můžete zvolit přesně podle svých potřeb. Částku si u nás můžete zvolit s přesností na stokoruny a nebudete tak muset platit za něco, co nechcete nebo nepotřebujete. Tím se půjčka CreditOn stává levnější oproti neflexibilním konkurenčním nabídkám.

DŮVOD ČÍSLO 4: FLEXIBILNÍ DATUM SPLACENÍ

Stejně flexibilní jsme i v možnosti nastavení splatnosti půjčky. Pokud víte, že nám půjčené peníze budete moct vrátit dříve, než je splatnost půjčky, nabízíme vám možnost předčasné úhrady půjčky, kdy následně lze požádat o vrácení částečných úroků za předčasné splacení. S půjčkou od společnosti CreditOn tak nebudete zbytečně platit žádné úroky navíc. Kombinací data a výše půjčky přesně získáte půjčku, jakou potřebujete. Půjčka na míru je nejvýhodnější a nezáleží na tom, zda si půjčíte 500 Kč nebo 8 000 Kč.

DŮVOD ČÍSLO 5: PŘEHLEDNÉ PODMÍNKY

Všechny důležité informace se u nás dozvíte ještě před tím, než nás požádáte o půjčku. Podmínky poskytnutí půjčky ve svém plném znění Vám nabídneme k přečtení ještě před samotným odesláním formuláře se žádostí. Jsme transparentní, jednáme fér a nic neskrýváme! Není tak náhodou, že máme řadu spokojených klientů a závěrem můžeme troufale říct, že jsme pro vás – v případě zájmu o půjčku– vhodným partnerem! Podáváme pomocnou ruku a pomáháme vyřešit různé situace.

Budeme rádi, pokud jsme vás s naší půjčkou zaujali a věříme, že jsme vám předložili dostatek důvodů, proč právě CreditOn.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.