Zásady při sjednání půjčky

ZÁSADY PŘI SJEDNÁNÍ PŮJČKY

Co všechno je třeba zvážit, než zažádáte o naši rychlou půjčku? Jaká jsou rizika a jaké jsou naopak výhody? Před podáním žádosti o půjčku byste měli mít jasno v bodech níže představující zásady při sjednání půjčky. Vyhnete se tak případným problémům a komplikacím. Neuvážené rozhodnutí – půjčit si peníze – může vaši finanční situaci ještě zhoršit. Vždy je třeba rozlišovat životní situace, ve kterých se nacházíte. Je potřeba si rozmyslet, proč si peníze chcete půjčit.

PRAVIDLO 1 – PŮJČUJTE SI ZODPOVĚDNĚ

Toto pravidlo patří mezi důležité zásady při sjednání půjčky. Je třeba si půjčovat zodpovědně. Pokud si už musíte vzít půjčku, měli byste přesně vědět, že je to na nezbytnou věc, a také to, že jste schopni svůj závazek splatit. Nikdy si neberte půjčku v takové výši, kterou nemůžete splatit.

PRAVIDLO 2 – PŮJČUJTE SI JEN NA NEZBYTNOSTI

Půjčené peníze by měly být jen na to, bez čeho se neobejdete (například na bydlení, opravy rozbitých domácích spotřebičů či koupi spotřebičů nových), a to třeba v podobě půjčky před výplatou. Nepůjčujte si peníze na věci, které nejsou opravdu nezbytné.

PRAVIDLO 3 – NEVYLEPŠUJTE SI ŽIVOTNÍ STYL PŮJČENÝMI PENĚZI

Nikdy si neberte úvěr proto, abyste si vylepšili svůj životní standard. Dovolená u moře či nový mobilní telefon nejsou k životu až tolik nezbytné a ve většině případech se bez nich dokážete obejít.

PRAVIDLO 4 – POKUD SE VÁM SNÍŽILA ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ, ZVYKNĚTE SI

Platí, že lidé, kteří byli dříve zvyklí na vysoký životní standard, o který později přišli, se musí naučit žít skromněji. Překonat tuto životní změnu nemusí být snadné, ale zadlužit se jen kvůli udržení životního stylu není rozumné.

PRAVIDLO 5 – NEVYTLOUKEJTE KLÍN KLÍNEM

Rozhodně nesplácejte své dluhy tím, že si znovu půjčíte. Vytloukat klín klínem se určitě nevyplácí a vede k ještě většímu zadlužování se a dluh se tím prohlubuje. Toto pravidlo patří mezi důležité zásady při sjednání půjčky.

Každé půjčení peněz je třeba důkladně zvážit. Mějte na paměti uvedené zásady při sjednání půjčky. Spolu s penězi od CreditOn přebíráte i zodpovědnost za splnění svých závazků. Půjčujte si pouze tehdy, když jste si jisti, že budete schopni půjčku ve stanoveném termínu řádně splatit. Využívejte naše krátkodobé půjčky zodpovědně – nechceme totiž vaši finanční situaci zhoršit! Nebankovní půjčky jsou řešením pro pokrytí krátkodobých finančních výdajů, pokud ale určitě víte, že v brzké době budete mít peníze na splacení půjčky. Co znamená zodpovědné půjčování s CreditOn?

Každé půjčení peněz je třeba důkladně zvážit. Mějte na paměti uvedené zásady při sjednání půjčky. Spolu s penězi od CreditOn přebíráte i zodpovědnost za splnění svých závazků. Půjčujte si pouze tehdy, když jste si jisti, že budete schopni půjčku ve stanoveném termínu řádně splatit. Využívejte naše krátkodobé půjčky zodpovědně – nechceme totiž vaši finanční situaci zhoršit! Nebankovní půjčky jsou řešením pro pokrytí krátkodobých finančních výdajů, pokud ale určitě víte, že v brzké době budete mít peníze na splacení půjčky.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.