YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Banner Banner
%
DNES
%
%
Kolik si chcete půjčit?
Na jak dlouho si chcete půjčit?
+
měsíců
Na jak dlouho si chcete půjčit?
měsíců
měsíců
Datum splatnosti
za
za
Vyberte datum první splátky:

Pokud si chcete půjčit částku nad 8 000 Kč, musíte být naším existujícím klientem a přihlásit se v Klientské zóně. První půjčka je jen do výše 8 000 Kč.

Zapomněli jste svoje heslo? Klikněte zde nebo kontaktujte naši zákaznickou linku 222 200 523

Pohodlná půjčka od CreditOn

Dostali jste se do finanční tísně a nutně potřebujete peníze? Měli jste větší vydání a nevyšli jste s rozpočtem? V těchto situacích je vhodným řešením naše nebankovní půjčka. Získáte rychle potřebnou peněžní částku a stejně rychle ji budete moci i splatit. Žádné složité papírování není nutné ani potřebné. Půjčku si pohodlně vyřídíte ze svého domova.

Pohodlná půjčka vás z problémů urychleně dostane. Jediné, co k jejímu vyřízení potřebujete, je přístup k internetu a chvilka času k vyplnění formuláře.

Pohodlnou půjčku získáte klidně i večer, internetový úvěr vyhodnotíme a schválíme během několika málo minut. Jediné, co musíte zvážit, je možnost bezproblémového splácení.

Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků, ty u nás nenajdete. Podmínky našich půjček jsou jednoznačně stanoveny. Vyřízení nebankovní půjčky online pro vás bude skutečně jednoduché a pohodlné.

Půjčka je poskytována až do 20 000 Kč a je vhodná pro každého ve věku od 18 do 75 let. Pro zřízení půjčky není potřebný ručitel, ani není nutná zástava nemovitosti. Výši půjčky i termín jejího splacení si zvolíte sami, podle svých potřeb. Nejdelší možná doba pro splacení je však 30 dní. Po schválení půjčky peníze na váš účet odešleme do 15 minut.

Proč zvolit pohodlnou půjčku?

  • Peníze na účet kdykoliv
  • Bezúčelová půjčka
  • Bez ručitele či zástavy nemovitosti
  • Vyřízení z pohodlí domova
  • Posouzení žádosti o půjčku ihned
  • Odeslání peněz na účet do 30 minut

ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 222 200 523
info@crediton.cz
creditonCR
07:00 - 18:00
08:00 - 17:00
BEZPEČNOST

Jsme držitelem licence od České národní banky pro poskytování nebankovních úvěrů, čímž potvrzujeme, že jsme důvěryhodným a transparentním partnerem.

KDE JSME
Dlouhodobě v těchto zemích:
Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím souborů cookies.
Copyright © 2007 - 2021, Creamfinance Czech s.r.o.