Podrobný návod

PODROBNÝ NÁVOD NA ZÍSKÁNÍ RYCHLÉ PŮJČKY CREDITON

Naše rychlá online půjčka, půjčka před výplatou jsou mezi klienty stále oblíbenější a představují řešení pro překonání nečekaných výdajů během krátkého období.

Krok 1 – Kolik si potřebuji půjčit a kdy to budu schopen splatit?

Na naší stránce najdete speciální posuvník , na kterém si přesně zvolíte částku, kterou si chcete půjčit a dále i dobu splatnosti půjčky. Nastavte si vše dle vašich požadavků a klikněte na „Požádat“. Posuvník vám poskytne všechny informace o namodelované půjčce, a to včetně poplatku za půjčku, celkové částky, kterou bude třeba vrátit a do kdy má být půjčka splacena.

Krok 2 – Vyplnění žádosti o půjčku

Tento krok zahrnuje vyplnění jednoduché online žádosti o půjčku, ve které od vás budeme potřebovat základní informace pro posouzení bonity (schopnosti splácet). Půjčku poskytujeme klientům, u kterých si ověříme, že jsou schopni půjčku řádně splatit. Žádost obsahuje tři kroky, v prvních dvou je třeba vyplnit následující údaje:

  • jméno, příjmení, rodné číslo, e-mail a nastavení hesla
  • adresa a zaměstnavatel
  • třetí krok je poděkováním za vyplnění žádosti s informací o zaplacení potvrzovacího poplatku

Vaše informace jsou pro nás důvěrné a bezpečně uchovány.

Krok 3 – Posouzení žádosti o půjčku

V případě, že nás o půjčku požádáte ve všední den od pondělí do pátku a v době od 7 do 18 hod, ozhodnutí o posouzení žádosti dostanete do 15 minut od schvalovacího procesu. Pokud budete žádat mimo pracovní dobu, vaši žádost zpracujeme následující pracovní den.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.