Půjčka Extra

CO JE PŮJČKA EXTRA?

Je to flexibilní půjčka, kde si délku placení určíte sami. Půjčka je vhodná pro všechny, kdo si nejsou jistí, zdali ji zvládnou uhradit najednou, ani kolik času budou na její placení potřebovat. Půjčka Extra řeší obě situace!

checkmark

Zvolte si částku!

Vybírat můžete v rozmezí 2 000 – 20 000 Kč.

checkmark

Čas jsou peníze!

Úvěr můžete splácet postupně, nebo ho uhradit jednorázově a ušetřit na úrocích.

checkmark

Plaťte pohodlně a bezpečně

Pro úhradu splátek, nebo celé půjčky můžete využít platbu kartou.

checkmark

Sami si zvolte datum splatnosti

Nastavte si datum splatnosti tak, jak Vám to nejvíc vyhovuje

checkmark

Nečekané výdaje?

Pokud v průběhu splácení uhradíte částku vyšší, než je splátka, použijeme tento přeplatek na úhradu jistiny a díky tomu budete mít nižší splátky. Pokud by se stalo, že tyto peníze budete potřebovat, prostě si o ně požádáte prostřednictvím klientské zóny a my Vám je zašleme zpět.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

KOLIK PŘEPLATÍM?

Naše půjčka je flexibilní a záleží jen na Vás, jak dlouho ji budete používat.
Pokud porovnáme částku 8000,- na 31 dnů, zaplatíte u krátkodobé půjčky 10405 Kč, u půjčky Extra za stejnou částku na stejný počet dnů zaplatíte 10067 Kč. Měsíční úrok se u půjčky Extra počítá na den. To znamená, že v kratším měsíci bude částka ještě nižší.

DO KDY MUSÍM ČÁSTKU UHRADIT?

Dobu trvání zápůjčky si volíte sami. Půjčku můžete kdykoliv uhradit, třeba zítra nebo i za rok.
Hradíte pravidelné měsíční platby k datu, které si můžete při žádosti o půjčku zvolit sami.

JAKOU ČÁSTKU MUSÍM MĚSÍČNĚ UHRADIT?

Měsíční platba je pohyblivá, závisí na zvolené částce a počtu dní v měsíci.
Výši měsíční platby vždy najdete v klientské zóně.

PRAKTICKÝ PŘÍKLAD

Při výši úvěru 4000 Kč, první platbě 1033 Kč, počtu plateb 3 a lhůtě splatnosti 3 měsíců je úrok 25 % p. m., maximální RPSN 1401 %, celková částka splatná spotřebitelem 7066 Kč.
Creamfinance Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Nejedná se o návrh na uzavření půjčky či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek Creamfinance Czech s.r.o.

PODMÍNKY POUŽITÍ SLUŽEB PAYU

checkmark

Zákazník může provádět Platby Uživateli Platebními kartami ve zjednodušené podobě, tj. bez nutnosti pokaždé zadávat všechny údaje platební karty. Token (virtuální identifikátor karty) bude vygenerován na základě údajů platební karty, které Zákazník poskytl PayU.

checkmark

Pravidla pro odstoupení od plateb PayU Express: V případě, že zákazník požaduje odstoupit od využívání plateb PayU Express, dá tuto informaci vědět uživateli. Učinit tak může písemnou výpovědí doručenou na adresu Creamfinance Czech, s.r.o., Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7, e-mailem na info@crediton.cz nebo prostřednictvím klientské zóny.

checkmark

Pravidla pro podávání reklamací:
Se řídí reklamačním řádem, který je k dispozici na internetových stránkách:
https://www.crediton.cz/o-pujckach/reklamacni-rad-credion

Informace o platební kartě ukládá společnost PayU S.A. daňové číslo: 779-23-08-495 se sídlem Grunwaldzka 182, 60-166 Poznaň, Polsko, kancelář v ČR Antala Staška 2027/77, 140 00 Praha 4
zapsaná v rejstříku podnikatelů vedeném Okresním soudem v Poznani – Nowe Miasto i Wilda v Poznani, 8. obchodní oddělení Národního soudního rejstříku pod číslem KRS 0000274399

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.