Naši lidé

NAŠI LIDÉ

Našim klientům nasloucháme a zákaznická péče je pro nás priorotou. Přesvědčte se sami, že jsme nejlepší volbu mezi rychlými půjčkami! Bude se o vás starat tým profesionálů. Všichni naši lidé dodržují etický kodex, který je pro nás závazný.

VAŠI PŮJČKU VYŘÍDÍ TÝM PROFESIONÁLŮ

Jsme přední poskytovatel nebankovních úvěrů v České republice. Poskytujeme rychlé půjčky, o které můžete žádat online nebo skrze SMS zprávu. Naši lidé jsou profesionálové ve svém oboru. Vaši žádost o rychlou půjčku tak posoudí ti nejodpovědnější, na zákaznickém servisu si totiž zakládáme. Samotná žádost o půjčku je velmi jednoduchá, stačí vyplnit na našem webu online formulář nebo zavolat na zákaznickou linku 222 200 523, kde jsme pro vás od pondělí do pátku od 8 do 18 hod. Vše tak u nás vyřídíte rychle a z pohodlí svého domova a peníze můžete mít na svém účtu již do 15 minut od schválení. Nevěříte? Přesvědčíme vás!

V letech 2017-2019 firma realizuje projekt „Vzdělávání zaměstnanců – Creamfinance Czech, s.r.o., podpořený Evropským sociálním fondem. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Počet osob zapojených do projektu (podpořených osob): 28

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.