Certifikáty a ocenění

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

CreditOn je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Kient je pro nás vždy na prvním místě a nejen proto se řídíme etickým kodexem, který důsledně dodržujeme. O klientský servis se stará profesionální tým operátorů, a to s maximální pečlivostí. S námi jste v bezpečí a obav není třeba. Jsme totiž plně transparentní, jednáme fér a všechny pro klienty důležité informace najdete u nás na webu. Naše rychlá půjčka je maximálně bezpečná, využíváme Mezinárodní certifikace TUV. Podívejte se na naše certifikáty a ocenění.

MEZINÁRODNÍ CERTIFIKACE TUV

CreditOn využívá systém podnikového řízení CreditOnline od společnosti „Egroup LT“ Ltd, která byla oficiálně osvědčena nejvyššími standarty kvality ISO 9001 “Management kvality“ a ISO/IEC 27001 “Management informační bezpečnosti“. Všechny certifikáty byly vydané v Německu organizací TUV v souladu se správními certifikačními procesy. Certifikát “Managementu kvality“ ISO 9001 zavazuje společnost, aby se soustředila na zvýšení kvality jejich služeb, které by měli být v souladu s legislativou. Přijetí standardů ISO/IEC 27001 a obdržení certifikátu “Managementu informační bezpečnosti“ potvrzuje kvalitu a bezpečnost informací, které jsou zprostředkovány společností Egroup LT. Proto vám CreditON může zaručit maximální bezpečnost informací!

CERTIFIKÁT RAPIDSSL

Certifikát RapidSSL bezpečně chrání transakce, které obousměrně proudí mezi webovými stránkami a uživateli. RapidSSL chrání všechny citlivé údaje (platební karty, osobní údaje), šifruje hesla a automaticky zajišťuje validaci domény. S námi jste v bezpečí – CreditOn!

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.