Půjčky a problémy s tím související

Půjčky a problémy s tím související

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

JAK SE VYHNOUT PROBLÉMŮM SE SPLACENÍM PŮJČKY

V případě, že nemůže klient dostát svých závazků s řádným splacením své půjčky, je dobré vědět, jaké komplikace tato situace přináší. Zcela jistě pak přijde vhod znát celý průběh v případě, kdy klient není schopen půjčku splatit.

Jestliže tato situace nastane, důležité je co nejdříve o tom informovat věřitele. Každá situace nabízí jistá řešení, hlavní je však zájem klienta situaci řešit. Základem pak je upřímnost, čestnost a komunikace. U našich zákazníků si ceníme otevřený a upřímný přístup, a to za každých okolností. To platí hlavně pro klienty, kteří používají několik typů rychlých půjček naráz. Nejhorším řešením pak je neřešení problémů vzniklých s neschopností splatit úvěr.

Krátkodobé úvěry nejsou vhodným nástrojem pro splacení jiných – dalších – krátkodobých závazků. Problémy se tím nevyřeší, ba naopak přijdou s největší pravděpodobností další. Je pak velmi těžké se vymanit z řetězce krytí dluhů jiným dluhem. Nejen proto je třeba před žádostí o půjčku pečlivě a odpovědně zvážit svou situaci, jestli právě půjčka je tím správným řešením.

V případě, že u našeho klienta situace s nechopností splatit svou půjčku již nastala, je třeba nás neprodleně kontaktovat a společně najdeme řešení pro danou situaci – vyrovnání závazků a dluhů či pasivní restrukturalizaci. Řešením může být i postupná úhrada závazků. V případě, kdy klient s námi nekomunikuje, narůstají úroky a sankce z prodlení a v brzké době nastane i soudní vymáhání.

Poškození dobrého jména je další nepříjemností, která klienty může potkat, když mají problém se splácením svých závazků a situaci při tom neřeší. Subjekty poskytovatelů půjček většinou mezi sebou spolupracují a jejich vzájemná výměna informací tak probíhá neustále, a to navzdory silné konkurenci. Nečinnost dlužníka se zaznamenaná od okamžiku, kdy je použit první úvěr. Věřitel spolupracuje s databází dlužníků, do které se zaznamenává dlužník poté, co jeho spolupráce s věřitelem nefunguje. Pokud pak klient má takových zápisů více, pro spoustu posykytovatelů půjček se stává nespolehlivým. Pokud i přesto takový klient půjčku dostane, s největší pravděpodobností to nebude za stejných ekonomických podmínek jako klient, který takové negativní záznamy – se splácením závazků – nemá. Nejen proto je třeba si půjčovat peníze zodpovědně a cíleně pak s půjčenými penězi i nakládat.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.

Požádat
Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím souborů cookies.
Copyright © 2007 - 2021, Creamfinance Czech s.r.o.