Užitečné rady

NEŽ SI SJEDNÁTE PŮJČKU – UŽITEČNÉ RADY A ODKAZY

Nebankovní on-line zápůjčky jsou specifickým typem půjček. Stejně jako ostatní druhy, tak i nebankovní zápůjčka je vhodná jen pro některé případy a situace. Stejně jako není vhodné platit auto kreditní kartou, tak nedoporučujeme během jediného víkendu utratit úvěr, který pak budete splácet dva roky. Nejen proto pro vás máme užitečné rady, které vám pomohou při správném výběru nebankovní zápůjčky.

checkmark

MŮŽETE SI PŮJČKU DOVOLIT?

Před vyplněním žádosti o půjčku je velmi důležité pečlivě zvážit, zda budete moci zápůjčku splatit. Ujistěte se, že v budoucnu budete mít dostatek prostředků na splacení celé částky půjčky.

checkmark

TERMÍN SPLATNOSTI

Čím pozdější termín splatnosti půjčky si zvolíte, tím nižší budou splátky. Zároveň ale lze předpokládat, že se tím výrazně navýší celková splatná částka. U každé nebankovní zápůjčky proto vždy porovnávejte celkovou vratnou částku místo jednotlivých splátek. Také je důležité mít přehled o všech nákladech a poplatcích, které nebankovní úvěry zahrnují.

checkmark

POPLATKY ZA PŮJČKU

S naší rychlou on-line půjčkou neplatíte žádné další poplatky. Jsme maximálně transparentní a jednáme fér. Částka, kterou v kalkulaci vidíte, je tak konečná a neměnná.

checkmark

PRŮHLEDNOST

Vždy se ujistěte, že nabídka je pro vás srozumitelná – podmínky nebankovní zápůjčky musí být průhledné a srozumitelné. Poraďte se s přáteli a nabídku pečlivě prostudujte. Pozorně si přečtěte smlouvu o zápůjčce a ujistěte se, že podmínky jsou v souladu se zákonem a že je budete moci dodržet. Pokud se budete řídit výše uvedenými doporučeními a pravidly, se splacením nebankovní zápůjčky tak nebudete mít žádné potíže.

Potěší nás, pokud naše užitečné rady pro vás byly přínosem a budeme velmi rádi, když se stanete i naším klientem.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.