O PŮJČKÁCH Co jsou krátkodobé půjčky

Co jsou krátkodobé půjčky

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Co jsou krátkodobé půjčky

Nebankovní půjčka je vhodným řešením v situaci, kdy nutně potřebujete malou peněžní částku na krátkou dobu a zároveň víte, že ji budete moci i brzy vrátit. Není potřebné a nutné žádné složité papírování - nebankovní půjčku CreditOn vyřídíte z pohodlí svého domova.

RYCHLOST

Na rozdíl od jiných druhů půjček, rozhodnutí o přidělení nebankovní půjčky probíhá částečně automaticky. Postup přidělení krátkodobé půjčky probíhá online. Proto se jim také často říká nebankovní půjčka online. Žádost se podává jednoduše přes internet. Vybavení krátkodobé nebankovní půjčky je díky tomu velmi rychlý proces a umožňuje získat peníze již za 15 minut po schválení žádosti.

POHODLÍ

V případě tradičního úvěru musíte jít do banky, zdůvodnit nutnost půjčky a počítat také s určitou byrokracií. Při krátkodobé půjčce potřebujete pouze přístup k internetu a chvilku času na vyplnění přihlašovacího formuláře. Nebankovní půjčka je maximálně komfortní!

KRÁTKODOBÁ SPLATNOST

Krátkodobá půjčka pomůže v případě neplánovaných výdajů a v případě, že potřebujete půjčku na krátkou dobu. Krátkodobá půjčka se obvykle poskytuje na dobu 30 dní a musí se splatit v plném rozsahu a najednou.

MÁTE VŠE POD KONTROLOU

Pokud se Vám nepodaří získat úvěr od banky, máte vždy možnost využívat nebankovní úvěry - služby poskytovatelů internetových půjček. Získat podobnou online půjčku můžete klidně i večer, kdy jiní poskytovatelé půjček už mají dávno po pracovní době. Mějte ale na paměti, že při každé půjčce je třeba pečlivě zvážit možnosti jejího bezproblémového splacení.

PŘEHLEDNOST

CreditOn nabízí transparentní a srozumitelné informace o všech detailech nebankovních půjček. U nás nenajdete žádné skryté poplatky nebo nekonečné dodatečné platby. Ať už požádáte o půjčku kdekoliv, vždy pečlivě prozkoumejte zákaznickou politiku a vyberte si nebankovní úvěr tam, kde jsou podmínky půjček jednoznačně stanoveny.
ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.

Požádat
Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím souborů cookies.
Copyright © 2007 - 2021, Creamfinance Czech s.r.o.