Co jsou krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky CreditOn – rychlý a pohodlný způsob, jak uspokojit své finanční potřeby

Nebankovní půjčka je výhodná, pokud potřebujete nižší částku na krátkou dobu a máte jistotu, že ji zvládnete rychle splatit. Nebankovní půjčka nevyžaduje složité vyřizování formalit – nebankovní půjčku CreditOn si můžete sjednat z pohodlí domova. Naše půjčka před výplatou funguje úplně stejně. Zde vám představíme všechny výhody krátkodobých půjček, zjistíte, na co se při jejich výběru zaměřit, možná úskalí takového závazku a jak jim čelit.

Výhody nebankovních půjček

nebankovní půjčka

RYCHLOST

Na rozdíl od mnoha jiných typů půjček je rozhodnutí o poskytnutí nebankovní půjčky CreditOn téměř okamžité. Pokud jde o vyřízení krátkodobé půjčky – vše probíhá jednoduše online a z pohodlí domova. Díky tomu je poskytnutí tohoto typu půjčky velmi rychlé a peníze se mohou objevit na vašem účtu již do 15 minut od schválení žádosti. Krátkodobá online půjčka je skvělou volbou, pokud potřebujete peníze ihned a nemůžete si dovolit čekat příliš dlouho.

krátkodobá půjčka

POHODLÍ

U tradiční půjčky musíte jít do banky, zdůvodnit její účel a počítat se zdlouhavým vyřizováním. K vyřízení krátkodobé půjčky potřebujete pouze přístup k internetu a trochu času na vyplnění žádosti. Zapomeňte na zbytečnou byrokracii u bank, které prověřují vaši úvěruschopnost, i na obavy, zda máte na půjčku nárok. Díky tomu je nebankovní půjčka online opravdu výhodná.

nebankovní půjčka online

KRÁTKODOBÁ SPLATNOST

Krátkodobá půjčka online pomůže při neplánovaných výdajích a v případě, že potřebujete půjčku na krátkou dobu. Pokud potřebujete dodatečnou finanční podporu, nemusíte se zavazovat na mnoho let. Krátkodobá půjčka bude výbornou volbou v situaci, kdy víte, že zvládnete vypůjčené peníze rychle splatit, a nechcete, aby nad vámi visel dlouhodobý závazek.

nebankovní půjčka ihned na účet

MÁTE VŠE POD KONTROLOU

Pokud nedosáhnete na půjčku v bance, vždy je tady pro vás možnost využít nebankovní půjčky – služby poskytovatelů půjček online. Půjčku online si můžete sjednat klidně i večer, kdy ostatní poskytovatelé již ukončili svou pracovní dobu.

krátkodobá půjčka online

TRANSPARENTNOST

CreditOn nabízí přehledné a srozumitelné informace o všech podrobnostech nebankovních půjček. U nás nenajdete žádné skryté poplatky ani nekonečné dodatečné platby. Jsme držiteli licence České národní banky k poskytování úvěrů, proto když se rozhodnete pro CreditOn, máte jistotu, že se jedná o bezpečnou transakci. Ať požádáte o půjčku kdekoli, vždy si důkladně přečtěte podmínky na webových stránkách poskytovatele a vyberte si krátkodobou půjčku, jejíž podmínky jsou jasně stanoveny.

Jak správně vybrat nejlepší krátkodobou půjčku?

Než se rozhodnete pro nejlepší krátkodobou půjčku, je třeba zvážit několik důležitých faktorů. Které to jsou? Poradíme Vám

Za prvé – určete své potřeby a finanční možnosti

Zvažte, zda zvládnete v určitém časovém limitu splatit půjčku, kterou jste si vzali, a případné další poplatky. Důkladně si také promyslete, kolik peněz skutečně potřebujete – někdy se může stát, že odhad neodpovídá realitě.

Za druhé – důkladně srovnejte nabídky

Nabídky se mohou lišit délkou splácení, výší částky, kterou si lze půjčit, a výší splátek. Při rozhodování o půjčce si vyberte tu, která vám vyhovuje – řiďte se vlastními finančními potřebami!

Za třetí – podívejte se na hodnocení poskytovatele půjčky, u kterého žádáte o půjčku

Vyberte si finanční instituci, která působí na finančním trhu již nějakou dobu a jejíž klienti jsou s jejími službami spokojeni. Tak budete mít větší záruku jistoty, že vaše volba poskytovatele půjčky byla správná.

Za čtvrté – důkladně si přečtěte podmínky smlouvy

Přečtěte si, co se ve smlouvě píše o případných dalších poplatcích a podmínkách splácení. Jednou z velkých výhod krátkodobých půjček online je, že si můžete smlouvu před podpisem důkladně přečíst v pohodlí domova – využijte této možnosti! 

Nástrahy krátkodobých půjček

Přestože krátkodobé půjčky mohou být dobrým řešením, když potřebujete peníze velmi rychle, skrývají v sobě i nemalá úskalí. Která to jsou? Zde uvádíme několik největších:

  • vysoké náklady na půjčku, především kvůli vysoké RPSN, na kterou dlužníci při rozhodování o půjčce velmi často zapomínají;
  • krátká doba splácení (obvykle řádově 30-60 dnů), což může být problematické pro osoby bez pravidelného zdroje příjmu.;
  • dluhová spirála, která může vzniknout, když si vezmete novou půjčku na splacení předchozí. Rostoucí zadlužení představuje značné riziko, pokud si dlužník dobře nepromyslí své finanční možnosti.;
  • nesrozumitelné smlouvy s poskytovateli půjček, ve kterých chybí informace o konkrétních poplatcích, nebo podmínky smlouvy napsané složitým a komplikovaným jazykem.

Nezapomeňte vždy důkladně zvážit svou schopnost půjčku úspěšně splatit v termínu. Než se rozhodnete vzít si půjčku, vyhodnoťte svojí finanční situaci. Zvažte, za jakých podmínek zvládnete tento závazek splatit, zda si můžete dovolit určitou výši splátek a dalších poplatků a zda se pořízením půjčky nedostanete do dluhové spirály.

Krátkodobá půjčka před výplatou

Shrneme-li to, krátkodobá online půjčka před výplatou u CreditOn má řadu výhod, od rychlosti uzavření smlouvy, přes absenci zbytečného papírování, skutečně minimální čekací dobu na peníze na vašem účtu až po naprostou transparentnost smlouvy. Při rozhodování o krátkodobé půjčce buďte obezřetní – důkladně si proberte své finanční možnosti a vyberte si půjčku od důvěryhodné finanční instituce, jejíž podmínky splňují vaše očekávání.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.