Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

NEBANKOVNÍ PŮJČKA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMŮ

Naše nebankovní půjčky bez doložení příjmů jsou rychlé, dostupné, bezpečné a diskrétní! A přitom vůbec nezáleží na tom, na co půjčené peníze hodláte použít. Nesdělujete nám žádný svůj účel, čímž odpadá nejedna nepříjemná situace. CreditOn působí nejen v České republice. ale i dalších zemí jako Slovensko, Polsko, Lotyšsko a Gruzie. V těchto zemích jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmů důležitou součástí finančního trhu. Nejen proto je u nás v CreditOn zákaznický servis prioritou. O půjčku u nás můžete požádat z pohodlí svého domova a peníze tak můžete mít po schválení na svém účtu už do 15 minut!

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů jsou dostupné pro naše vybrané a stávající klienty, kteří u nás při opakované žádosti o půjčku nemusí dokládat příjem. V opačném případě náš standardní proces – u nových klientů a některých stávajících klientů – příjmy vyžaduje. Proto je v těchto případech pravidelný příjem pro schválení půjčky potřebný.

KOLIK SI MOHU PŮJČIT?

Pro nové klienty nabízíme půjčku až do výše 8 000 Kč , pro stávající klienty až do výše 20 000 Kč. Výši půjčky si u nás volíte podle svých potřeb, a to s přesností na stokoruny. Nemusíte si tak brát půjčku ve výši, kterou třeba ani celou nevyužijete. Jednoduše si půjčíte tolik, kolik potřebujete, a nebudete platit zbytečně nic navíc. A to nám přijde fér. Celkovou částku půjčky najdete u nás vždy na webu při modelaci.

JAKÁ JE DOBA SPLATNOSTI?

Nejen nebankovní půjčky bez doložení příjmů jsou u nás typem krátkodobých půjček, jejichž největší výhodou je rychlá splatnost. To oceníte v případech, kdy potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu, třeba v období před výplatou. S běžným úvěrem byste tak měli peníze půjčené na delší dobu, než potřebujete, a tím by se vám úvěr prodražil. S krátkodobou půjčkou si nastavíte dobu splatnosti třeba do termínu výplaty a nebudete tam půjčku u nás zbytečně přeplácet. Datum splatnosti je nejen pro naše nebankovní půjčky bez doložení příjmů od 1 do 30 dnů. V případech, kdy se vám financí stále nedostává a blíží se termín splatnosti půjčky, nabízíme – za poplatek – možnost prodloužení splatnosti půjčky.

JAK PROBÍHÁ VYŘIZOVÁNÍ PŮJČKY?

Snadno a rychle! Šetříme čas, a tak u nás nebankovní půjčky bez doložení příjmů – i s případným dokládáním – vyřídíte přes internet. Na našem webu vyplníte žádost o půjčku. Nebojte se, je pohodlná a snadná. Stačí si jen vybrat výši a termín splatnosti půjčky přesně podle svých potřeb a představ. U každé modelace následně zjistíte, jaká bude celková částka, kterou bude třeba vrátit, a to včetně poplatků. Před odesláním žádosti o vás ještě seznámíme s obchodními podmínkami, protože jednáme fér a nic neskrýváme! Vše potřebné najdete u nás přehledně na webu.

POTŘEBUJI RUČITELE?

Nepotřebujete, ručitele není u nás třeba! Chceme, aby naše půjčky pro vás fungovaly bez zbytečné byrokracie a s maximálním komfortem. Tím odpadá nejedna starost. Poskytujeme rychlé půjčky bez účelu a ručitele. Nevěříte? Rádi vás o tom přesvědčíme!
ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.

Požádat
Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím souborů cookies.
Copyright © 2007 - 2018, Creamfinance Czech s.r.o.