Krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

KRÁTKODOBÉ PŮJČKY

Krátkodobé půjčky jsou vhodným řešením pro překonání nenadálých situací v podobě menších finančních výdajů. Taková situace může potkat každého z nás. Běžná půjčka situaci nevyřeší, protože celkový proces získání úvěru je delší, a také nenabízí možnost krátké doby splatnosti v řádu jen několika dnů. Nejen z těchto důvodů je naše krátkodobá půjčka vhodným řešením pro překonání období třeba před výplatou. Krátkodobé půjčky u nás můžete získat velmi snadno a hlavně rychle!

JAKÉ JSOU VÝHODY KRÁTKODOBÉ PŮJČKY?

Hlavní výhodou u krátkodobé půjčky je rychlost získání peněz i samotná splatnost půjčky. Není potřeba se zadlužovat na delší dobu, než je potřeba. Na svém bankovním účtu tak můžete mít peníze takřka ihned – do 15 minut od schválení půjčky. Navíc jednáme fér a všechny důležité informace tak u nás najdete na webu.

JAKÁ JE DOBA SPLATNOSTI?

Naše krátkodobé půjčky jsou maximálně flexibilní, sami si tak můžete zvolit individuální dobu splatnosti, aby přesně vyhovovala vašim potřebám, a to od 1 až do 30 dnů. Nebudete tedy zbytečně platit za něco, co nepotřebujete (v tomto případě za peníze půjčené na delší období, než je třeba). Dobu splatnosti si tak nastavíte třeba do výplaty a překryjete tím období, ve kterém se vám finanční prostředky nedostávají. Dobu splatnosti si nastavíte přesně takovou, jakou potřebujete. V kalkulačce na našem webu si nastavíte dobu splatnosti spolu s částkou vaší krátkodobé půjčky. Vše je jednoduché, rychlé a online. V případě, že se dostanete do nepříznivé finanční situace, kdy nebudete mít dostatek finančních prostředků na splacení půjčky, nabízíme – zpoplatněnou – službu odložení splátek, která vám umožní odložit platbu o dalších až 30 dnů. Tato služba vám vyřeší nepříjemnou situaci a zamezí tak nabíhání úroků a poplatků z prodlení.

TRANSPARENTNOST

Na trhu nebankovních půjček působí mnoho poskytovatelů úvěrů, proto je důležitým kritériem transparentnost a fér jednání. Vybírejte tedy opatrně. Před uzavřením smlouvy si dobře přečtěte podmínky a nebojte se zeptat na jakékoli nejasnosti. Základem všeho je pak snadný přístup k důležitým informacím a všem poplatkům. Jednáme fér, proto chceme, abyste si naše podmínky přečetli ještě před podáním žádosti o půjčku. Je pro nás důležité, abyste znali i hlavní zásady při sjednávání půjčky. Nic totiž neskrýváme.

JAK ZÍSKAT KRÁTKODOBÉ PŮJČKY OD CREDITON?

O krátkodobou půjčku CreditOn lze požádat snadno a rychle z pohodlí vašeho domova –online. Na našem webu si v přehledné kalkulačce nejdříve nastavíte částku, kterou si budete chtít půjčit. Výhodou je možnost nastavení s přesností na stokoruny. Po výběru částky si zvolíte datum splatnosti. V modelaci pak uvidíte celkovou částku půjčky, a to včetně poplatku a termínu splatnosti. Peníze můžete mít s naší krátkodobou půjčkou na svém bankovním účtu již do 15 minut od schválení.
ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.

Požádat
Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím souborů cookies.
Copyright © 2007 - 2021, Creamfinance Czech s.r.o.