Finská půjčka

Finská půjčka

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

FINSKÁ PŮJČKA

Finská půjčka je u nás známá spíše pod pojmem rychlá půjčka. Jedná se totiž o mikropůjčku. Je poskytována v malých částkách na krátkou dobu, obvykle se splatností do 30 dnů. Finská půjčka sice není oficiálním názvem pro tento druh půjček, přesto se velmi rychle rozmohl, a to nejen v České republice. Její původ je totiž v zemi, jak samotný název napovídá, kde se začaly krátkodobé půjčky poskytovat mezi prvními. Finská půjčka je velmi populární a je typem rychlé půjčky, která je vhodná pro překonání nepříznivých finančních situací během krátkého období – v porovnání s bankovními půjčkami nabízí finská půjčka menší částky a na kratší dobu splatnosti. Největší výhodou pak jsou rychlost a snadná dostupnost – skrze online formulář na webu. Peníze tak můžete mít na účtu již do 15 minut od schválení!

JAK ZAŽÁDAT O FINSKOU PŮJČKU?

1. VOLBA ČÁSTKY

Na našem webu si v online formuláři zvolíte výši půjčky, a to s přesností na stokoruny. Pro nové klienty nabízíme půjčku až do výše 8 000 Kč, pro stávající klienty pak až do výše 20 000 Kč. Řídíme se etickým kodexem, a proto klienty seznamujeme i s pravidly zodpovědného půjčování. Ujistěte se, že budete mít v budoucnu dostatek finančních prostředků na splacení celé své půjčky.

2. ŽÁDOST

Následně při žádosti vyplníte své osobní údaje, tj. rodné číslo, číslo OP, číslo bankovního účtu, platný e-mail a mobilní telefonní číslo a potvrdíte podmínky Smlouvy o půjčce a klikněte na tlačítko "Další". Na mobilní telefon uvedený v žádosti o půjčku vám zašleme unikátní SMS kód, který zadáte do formuláře na ploše. Po zadání kódu se zobrazí další krok, kde vyplníte zbývající informace potřebné k žádosti o půjčku. Následně jen stačí vyčkat na poslední krok v podobě zpracování žádosti.

3. ZÍSKEJTE PENÍZE

Finská půjčka je rychlá, vaši žádost zpracujeme do 15 minut od schválení. O výsledku posouzení vás budeme informovat SMS zprávou. V případě, že bude potřeba doložit dodatečné podklady či upřesnit některé informace, budeme vás kontaktovat.

FINSKÁ PŮJČKA A JEJÍ VÝHODY

Největší výhodou je flexibilita a rychlost. Díky tomu, že naše finská půjčka nabízí volbu své výše s přesností na stokoruny, částku si tak nastavíte podle svých představ a nebudete nám zbytečně platit za něco, co třeba nevyužijete. Doba splatnosti je od 1 do 30 dnů, nemusíte se tak zbytečně zadlužovat na dlouhou dobu. Termín splatnosti si nastavíte třeba do výplaty. Navíc nepožadujeme žádného ručitele a žádat o naši finskou půjčku můžete i o víkendech! Všechny důležité informace najdete u nás na webu, nic totiž neskrýváme a jednáme fér. S obchodními podmínkami vás seznámíme ještě před odesláním samotné žádosti. Vyzkoušejte nás! Rádi vás přesvědčíme o svých kvalitách.
ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
KLIKNĚTE NA TOTO TLAČÍTKO A ZAŘIĎTE SI PŮJČKU HNED.

Požádat
Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím souborů cookies.
Copyright © 2007 - 2021, Creamfinance Czech s.r.o.